شرکت های مرکز تماس

شرکت های مرکز تماس تمامی تماس های ورودی شما را ساماندهی میکنند و فرقی نمیکند که شما چه تعداد تماس در روز داشته باشید . مرکز تماس یکی از مهم ترین قسمت های یک مجموعه میباشد خود این قسمت این توانایی را دارد که بتواند بازاریابی آنلاین انجام دهد . سانا سیستم یکی از شرکت های مرکز تماس است که میتواند سیستم های مرکز تماس را نیز راه اندازی کند . 

 

شرکت های مرکز تماس 

هنگام جستجوی شرکت مرکز تماس مناسب ، رعایت چندین استاندارد ضروری است. این استانداردها بهترین راه حل ممکن را برای تجارت شما ارائه می دهد و به شما امکان می دهد سود تولید و فروش را افزایش دهید. تعادل مناسب به کسب و کار شما اعم از کوچک یا بزرگ کمک می کند تا به صورت تصاعدی درآمد کسب کند. مانند هر کسب و کاری ، معیارهای شما قبل از هر چیز باید در نظر گرفته شود. این امر ظرفیت مرکز مورد نیاز شما را تعیین می کند و توانایی این سرویس را برای مدیریت حجم ترافیک محصول شما تعیین می کند.

 

شرکت های مرکز تماس

 

 

برون سپاری مرکز تماس 

از آنجا که ارتقاء فناوری برای اکثر مشاغل پرهزینه است ، اکثر شرکت ها معتقدند که برون سپاری مرکز تماس از نظر تکنولوژیکی و مالی انتخاب بهتری است. برای داشتن تصوری از میزان دقیق تماس هایی که به کسب و کار شما وارد می شود ، حجم کل تماس های قبوض تلفن گذشته را بررسی کرده و بر این اساس تنظیماتی را انجام دهید. همچنین می توانید حجم تماس را از طریق تبلیغات برنامه ریزی شده پیش بینی کنید ، نماینده فروش حساب باید بتواند در این زمینه به شما کمک کند. مهم است که به یاد داشته باشید که نه تنها شرکت مرکز تماس شما باید آماده تماس باشد ، بلکه باید بر تماس ها نیز نظارت داشته باشد. این به حل تعارضات احتمالی کمک می کند و به شما امکان می دهد معیارهای خود را زیر نظر داشته باشید.

 

شناخت شرکت مرکز تماس 

درباره فروشندگان متعدد تحقیق کنید. تحقیقات خود را در مورد آنها انجام دهید ؛ به مدت طولانی در اطراف آنها نگاه کنید ، ارزشهای اصلی آنها ، توصیفات مشتری و مراجع آنها را بشناسید. برای اطمینان از اینکه بهترین ترکیب از کیفیت ، قیمت و ارزش را به دست آورده اید ،  هر فروشنده ای را مورد ارزیابی قرار دهید.مطمئن شوید مرکز تماس فرمت های گزارش سازگار با نرم افزار شما را ارائه می دهد . بنشینید و به تماس های واقعی گوش دهید تا نحوه تعامل آنها با مشتریان را بشنوید. همچنین ، نحوه عملکرد مدیر مرکز با نمایندگان برای ساده سازی فرایند را مشاهده کنید تا نمایندگان همیشه خدمات مشتری درجه یک را ارائه دهند . مهم است که نیازهای خدمات مشتری خود را ارزیابی کرده و تعیین کنید که شرکت مرکز تماس بهترین راه حل را ارائه می دهد.

 

شرکت های مرکز تماس

 

 

قیمت سیستم مرکز تماس

بسته به حجم کار ، انواع قیمتها را دریافت کنید. اطمینان حاصل کنید که فروشنده قیمت های متفاوتی را برای تغییرات مختلف در فعالیت های تماس در اختیار شما قرار می دهد . هزینه کل بستگی به راه حل ، میزان تماس و سایر خدمات اضافی مانند پشتیبانی چند زبانه یا کمک اسکریپت دارد. انتظار می رود برای مجرب ترین شرکت ها و بهترین نمایندگان مرکز تماس کلاس حق بیمه پرداخت کنید . علاوه بر این ، به یاد داشته باشید که هزینه های احتمالی دیگری مانند آموزش ، گزارش ، پست صوتی سفارشی و ادغام نرم افزار در راه اندازی یک شرکت مرکز تماس وجود دارد.

 

 

مرکز تماس چه کاری می تواند انجام دهد؟

هنگامی که هر شغلی رشد می کند ، مشتریان برای دریافت پاسخ به سوالات خود تماس می گیرند. در چنین شرایطی ، شرکت های تجاری باید با چالش مشترک ارتباط بین مخاطب موردنظر و خود مواجه شوند. به کسی نیاز دارد که بتواند به سرعت تماس های تلفنی را مدیریت کند و محصولات و خدمات با کیفیت را به شیوه ای دوستانه ارائه دهد . به همین دلیل است که مرکز تماس حرفه ای و معتبر خدمات مشتری بهترین جایگزین ارتباطی را ارائه می دهد . به دلیل مشغله زیاد نمی توانید مشتریان خود را بصورت شبانه روزی سرگرم کنید. به همین ترتیب ، مشتریان نمی توانند منتظر بمانند زیرا وقت و حوصله لازم برای منتظر ماندن پاسخگویی یک کسب و کار را ندارند. مراکز تماس خدمات سریع مشتریان را ارائه می دهند تا مسائل پیچیده را به موقع حل کنند.

 

شرکت های مرکز تماس

 

 

مرکز تماس با خدمات مشتری موارد زیر را ارائه می دهد:

1- مکانی متمرکز برای پاسخگویی به تماس ها ، سفارشات و حل مسائل

2- امکانات ارتباطی 24 ساعته برای پاسخگویی به سوالات مشتریان

3- برداشتن بار از روی دوش کارکنان

4- تمرکز بر تجارت اصلی

5- جلوگیری از وقفه در بهره وری

6- راضی نگه داشتن مشتریان و کمک به رشد کسب و کار

7- افزایش سطح پیچیدگی و سفارشی سازی

8- خدمت با برنامه زمانبندی قابل اعتماد ، افزونگی قابل اعتماد و برنامه بازیابی بلایا

9- حضور مشتریان در مکانهای مرکز تماس مستقر یا مبتنی بر ابر

 

 

علت استفاده از سیستم مرکز تماس 

دلیل اصلی برای برون سپاری به یک شرکت مرکز تماس ، بدست آوردن مبلغ بیشتر بدون هزینه کم در روند کار است. با برون سپاری ، می توانید افراد بیشتری را در مرکز تماس با همان قیمتی که قبلاً پرداخت می کردید استخدام کنید. این مساوی است با حجم کاری بیشتر که هر روز توسط کارگران بیشتری انجام می شود ، که در نهایت به معنای انجام کارهای بسیار بیشتر است.

 

شرکت های مرکز تماس

 

هزینه های مرکز تماس چقدر است ؟

 هزینه هر تماس به عنوان پایه همه شاخص های کلیدی عملکرد در یک تجارت مرکز تماس در نظر گرفته می شود. هزینه ها یا هزینه های مربوط به نیروی کار مانند دستمزد ، مزایای کارکنان و پرداخت مشوق ها و هزینه های پیمانکاران باید از اهرم زیادی برخوردار باشد. به این دلیل است که مشخص شده است که در هر کسب و کار مرکز تماس ؛ حدود 67 درصد از هزینه های کل مربوط به نیروی کار است. بنابراین ، مطمئناً هزینه های نیروی کار بزرگترین عاملی است که باید کاهش یابد اگر شرکت قصد دارد هزینه هر تماس را کاهش دهد یا کاهش دهد. البته ، همه عملیات مرکز تماس باید بسیار تلاش کنند تا هزینه کل تماس را کاهش دهند تا سود را به حداکثر برسانند و کارایی را بهتر کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *