طراحی و اجرا شبکه های cctv

طراحی و اجرای شبکه های cctv همان نصب و اجرا و راه اندازی دوربین های مداربسته میباشد . امروزه با توجه به تغییرات بسیار گسترده ای که در زمینه تکنولوژی به وجود امده است امنیت یک مقوله ی بسیار مهم و حیاتی میباشد به نوعی میتوان گفت که دوربین های مداربسته میزان زیادی از امنیت موجود در عصر حاضر را عهده دار میباشند . مجموعه سانا سیستم یکی از قدیمی ترین و معتبرترین مجموعه ها در زمینه طراحی و اجرای شبکه های cctv  است . 

 

طراحی و اجرای شبکه های cctv

طراحی و اجرای شبکه های cctv نیازمند یک تیم حرفه ای میباشد که بتواند از مرحله طراحی تا نصب و پشتیبانی را بدون هیچ گونه مشکلی انجام دهد . دوربین های مداربسته در زندگی روزمره ما رواج بیشتری پیدا می کند ، ما آن را در همه جا مشاهده می کنیم . اما همه سیستم های دوربین مدار بسته یکسان نیستند. همه چیز با این اطمینان حاصل می شود که سیستم شما به نتایج مورد انتظار خود برسد و اطمینان حاصل شود که انتظارات شما بر اساس آنچه سیستم ها قادر به تولید هستند برآورده می شود. حوزه های تجاری و دوربین مدار بسته نیز از این قاعده مستثنی نیست.

 

طراحی و اجرا شبکه های cctv

 

 

چرا مشاغل باید روی دوربین های مدار بسته سرمایه گذاری کنند؟

شما به عنوان صاحب یک تجارت نگران امنیت محل کسب و کار خود و امنیت کارکنان و مشتریان خود هستید. به کارگیری پرسنل امنیتی به صورت شبانه روزی ممکن است مقرون به صرفه نباشد و انجام چک سابقه در مورد پرسنل شاغل همیشه ممکن است بی خطا نباشد. اقدامات امنیتی مانند دوربین های مدار بسته ، ضبط کننده ها و سیستم های کنترل دسترسی محافظت شده از اثر انگشت/رمز عبور ، در صورت خرابی مشکلات ، کمک قانونی را تضمین می کند. مهمتر از همه طراحی و اجرای شبکه های cctv میتواند شما را از همه موارد اگاه سازد . 

 

دوربین مدار بسته برای کسب و کار

بسته های دوربین مدار بسته در انتخاب های گوناگون با قیمت های مختلف ارائه می شوند تا مطمئن شوید بسته ای وجود دارد که متناسب با بودجه شما باشد. برخی از بسته ها برای امنیت خانه یا مشاغل کوچک بهترین هستند ، در حالی که برخی دیگر برای املاک بزرگتر و مراکز خرید مناسب هستند. هر دوربین مدار بسته ای که انتخاب می کنید ؛ اطمینان حاصل کنید که بهترین برای شما باشد .وضوح دوربین ، کیفیت فیلم و فریم بر نرخ (یا نحوه پخش صاف ویدئوی ضبط شده) از ویژگی های کلیدی است که هنگام خرید بسته دوربین مدار بسته برای مشاغل باید در نظر بگیرید. در دسترس بودن این ویژگی ها بستگی به قیمت دوربین مدار بسته و آنچه سیستم نظارت تجاری شما نیاز دارد است.

 

طراحی و اجرا شبکه های cctv

 

 

اتصال موبایل به دوربین های مداربسته

نوآوری در ضبط دوربین های مدار بسته اکنون به شما امکان می دهد از طریق پخش ویدئو در رایانه خود ، و از طریق اینترنت در تلفن های هوشمند خود و به صورت آنلاین در وب سایت امنیتی یا وب سایت شخصی خود ، به تصاویر زنده دسترسی پیدا کنید. افزودن ارزشهایی مانند هشدارهای تلفن و ایمیل به شما امکان می دهد ویدیوی زمان واقعی از هرگونه فعالیت اشتباه را که ممکن است حتی در زمان دور بودن در محل انجام شود ، مشاهده کنید. ویدئوی زمان واقعی به شما امکان می دهد سیستم پاسخ زنگ را فعال کنید تا بلافاصله از پلیس کمک بگیرید.

 

ویژگی طراحی و اجرا شبکه های cctv

دوربین مداربسته برای مشاغل ایمنی کارکنان و مشتریان را در ساعات کار فراهم می کند. پس از پایان ساعت کاری ، یک بسته دوربین مدار بسته با عملکرد خوب همچنان از محل و اموال شما محافظت می کند. سیستم های نظارت شب شامل دوربین مدار بسته با ویژگی های دید در شب است. این دوربین ها حتی در مناطق کم نور تصاویر را ضبط می کنند و عملکرد نور را افزایش می دهند. حتی در تاریکی شدید ، دوربین های دید در شب می توانند تصاویری از مزاحمان و فعالیت های غیرقانونی را ثبت کنند . اگر برای مصارف بیرونی به دوربین های مدار بسته ضد آب نیاز دارید ، سرمایه گذاری کنید. اکثر سیستم های نظارتی به حفاظت در برابر خطرات محیطی مانند باد و باران نیاز دارند. اگر دوربین های مدار بسته شما به دلیل باران آسیب ببینند ، ممکن است وضوح و تعریف تصاویر به خطر بیفتد.

 

طراحی و اجرا شبکه های cctv

 

 

مزایای استفاده از دوربین مداربسته

مزایای پیاده سازی سیستم دوربین مدار بسته با کیفیت عبارتند از به حداقل رساندن خطر سرقت و سایر فعالیت های غیرقانونی از محل خود در برابر تهدیدهایی مانند آتش سوزی ، تروریسم و ​​خرابکاری محافظت کنید. آنها فقط برای پیشگیری و کشف جرم نیستند! نظارت بر عملکرد تک تک کارکنان به بهبود تجارت ، بهبود خدمات به مشتریان با رعایت دوره های اوج و برنامه ریزی چرخش کارکنان کمک می کند. با مشاهده فعالیت های کارکنان ، دوربین مدار بسته می تواند در آموزش کارکنان با تعیین نقاطی که نیاز به رسیدگی دارند نیز کمک کند.

 

امکانات دوربین مداربسته 

یک دوربین مداربسته بیش از آنچه که به نظر می رسد امکانات دارد ، بیشتر در خود لنز ، امکانات زوم و قابلیت مانور وجود دارد. گران ترین لزوماً بهترین نیست ،  دوربین مداربسته شما باید از نظر هدف مناسب باشد و هنگام کار  باید بسیار دقیق عمل کند.

 

طراحی و اجرا شبکه های cctv

 

وضوح دوربین مدار بسته

اکثر کاربران متخصص فناوری از دوربین تلفن و دوربین فیلمبرداری استفاده می کنند و مانند یک حرفه ای در مورد مگاپیکسل و وضوح دوربین بحث می کنند. با این حال ، هنگام تحقیق در مورد بسته های دوربین مدار بسته ، ممکن است با عبارت TVL یا خطوط تلویزیونی برخورد کنید. این ها چه هستند؟ خب ، اکثر دوربین های مدار بسته روی دوربین آنالوگ یا سیستم تلویزیون آنالوگ کار می کنند. بنابراین ، به جای پیکسل ، ما از نظر خطوط تلویزیونی صحبت می کنیم. ما درک می کنیم که پیکسل های بالاتر ، کیفیت تصویری که دریافت می کنیم بهتر است. به همین ترتیب ، هرچه خطوط تلویزیون (با توجه به اندازه لنز ، نور و غیره) بیشتر باشد ، کیفیت تصویر بهتری در دوربین مدار بسته خود دریافت خواهید کرد. برای بیشتر اهداف امنیتی خانه و مشاغل ، رزولوشن دوربین ممکن است از 420 تا 700 خط تلویزیونی متغیر باشد. در حقیقت ، 700 خط تلویزیونی حداکثر چیزی است که ممکن است پیدا کنید. هنگامی که وارد قسمت دوربین مدار بسته دیجیتال می شوید ، ممکن است گزینه های گران قیمت تری با دوربین های با وضوح بالاتر پیدا کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *