معرفی بخش پشتیبانی

یکی از اصلی ترین بخش های خدمات  شرکت ساناسیستم که هم اکنون نیز تعداد قابل توجهی از نیروی انسانی شاغل در این مجموعه را در خود جای داده است، بخش پشتیبانی است . شرکت ساناسیستم با اجرای برنامه های منظم و زمان بندی شده ، امکان پشتیبانی سیستمهای خود را در تمام ساعات شبانه روز و تمام روزهای سال فراهم آورده است.

برنامه ریزی دقیق برای به کارگیری نیرو های متخصص و مسئولیت پذیر در بخش پشتیبانی مشتریان موجب گردید. تا در صورت بروز مشکل و نقص در سیستم های منصوبه، مشتریان در کوتاه ترین زمان ممکن به پاسخهای کارساز برای رفع مشکلات خود دست یابند.

اهمیت پاسخگویی به مشکلات مشتریان به گونه ای است که حتی در مواردی که ریشه بروز مشکل، وجود نقص فنی در خدمات مخابراتی یا خارج از دایره ی مسئولیت های ساناسیستم باشد ، نیروی پشتیبانی سانا موضوع را پیگیری و موارد را با صبر و دقت برای مشتریان توضیح میدهند. افزون بر این، مشتریان میتوانند با داشتن قرارداد پشتیبانی با شرکت ساناسیستم از سرویس های متعدد دیده شده در این قراردادها کمال بهره را ببرند.

برنامه های سازمانی ساناسیستم برای آموزش نیروی انسانی و سرمایه گذاری بر روی فناوری های روز جهان نیز زمینه های مناسبی را برای بالا بردن کیفیت خدمات پشتیبانی ساناسیستم به وجود آورده است. یکی از شاخص ترین خدمات پشتیبانی ساناسیستم ، حضور کارشناسان شرکت در صورت درخواست مشتریان در محل است که به 2 صورت ممکن میباشد: یکی در صورت داشتن قرارداد پشتیبانی و در غیر این صورت به صورت درخواست موردی، بدیهی است کارشناسان سانا حداکثر تلاش خود را برای رفع مشکلات یا درخواست مشترک به عمل می آورد.

 

راهنمای استفاده از خدمات پشتیبانی :

 

واحد پشتیبانی ساناسیستم به صورت شبانه روزی ، در تمام روزهای هفته و در همه ماه های سال آماده ی پاسخگویی به مشتریان است. بی گمان، با تماس شما با واحد پشتیبانی ،کارشناسان این بخش که از زبده ترین و کارآزموده ترین کارشناسان و متخصصان هستند، تمام تلاش خود را برای برطرف ساختن سریع و پاسخ به موقع به مشکلات شما انجام خواهند داد.

چنانچـه بخواهیـد بـا بخـش پشتیبانـی شرکت ساناسیستم تماس بگیرید، می توانید یکی از روشهای زیر را به کار گیرید:

 • ارتباط با ًمرکز تماسً بخش پشتیبانی مشتریان Contact Center از طریق شماره 88612628
 • ارسال فکس به شماره تلفن 88612629
 • ارسال ایمیل برای بخش پشتیبانی فنی Info@mitel.ir
 • ورود به سایت کاربران ساناسیستم و ثبت مشکل برای پیگیری mitel.ir

ویژگی های خدمات پشتیبانی :

 

شرکت ساناسیستم ضمن به کارگیری تمامی پشتوانه های علمی و فنی خود و همچنین تجربه  کارساز خویش در ارائه ی خدمات به هزاران مجموعه – سازمان – شرکت و ارگان دولتی و خصوصی، میکوشد تا شیوه های موثری را در پشتیبانی از خدمات خود در پیش گیرد.

مهمترین ویژگیهای خدمات ساناسیستم را میتوان به صورت زیر برشمرد:

 • پیشنهاد قراردادهای استاندارد پشتیبانی :

شرکت ساناسیستم در راستای ایجاد اطمینان خاطر مشتریان خود با پیشنهاد قراردادهای پشتیبانی خود سعی در ارائه هر چه بهتر خدمات در طول مدت قرارداد دارد. این خدمات شامل تعداد زیادی سرویس های مورد نیاز و پیش بینی شده مشتریان میباشد که به تعدادی از آنها به طور خلاصه در زیر اشاره شده است :

 • کارشناس مقیم در محل سایت.
 • معرفی کارشناس در خصوص رفع مشکلات سایت به صورت اختصاصی به روش ON CALL  24 ساعته.
 • ارتقاع نرم افزاری کلیه Application ها و سیستم های مرکز تلفن درطول مدت زمان قرارداد.
 • ارائه سیستم های جایگزین در صورت خارج از سرویس شدن سیستم های منصوبه در مدت زمان تعمیر.
 • اعزام کارشناس ارشد در مدت زمان کمتر از 2 ساعت در (تهران) و 48 ساعت در (شهرستانها) در محل سایت.
 • تست و Check Up کامل سیستمهای منصوبه در زمان بازدید از محل سایت.
 • ترافیک سنجی.
 • تست PI سیستم های منصوبه در سایت.
 • نظافت و آراستن کلیه سیستمهای منصوبه به صورت دوره ای.
 • بازدید از سیستم به صورت دوره ای و منظم.
 • پیگیری و رفع مشکلات و درخواست اعلامی توسط مشتری.
 • اتصال از راه دور به سسیستم در صورت درخواست مسئولین سایت و Check Up و رفع درخواستها و مشکلات احتمالی و بسیاری از خدمات که در قراردادهای پشتیبانی دیده شده است.
 • استفاده از نیروهای پشتیبانی کار آزموده و متخصص :

بهره گیری از کارکنان و متخصصانی که به صورت ویژه از روحیه ی احترام و همدلی با مشتری، صبر و حوصله در پیگیری مشکلات مشتریان برخوردار باشند، شیوه ی رایج در انتخاب کارشناسان پشتیبانی شرکت ساناسیستم است. این کارشناسان از میان نیروهایی انتخاب میشوند که دانش کافی برای پاسخ گویی به سئوال های مشتریان داشته باشند و مشتریان را به گونه ای راهنمایی کنند که آنان با صرف کمترین زمان و هزینه به پاسخهای کارساز برای مشکلات خود دست یابند. ضمناً تمامی کارشناسان این شرکت دوره های سیستمهای مخابراتـی را گـذرانده و موفـق به دریـافت گواهینامـه هـای لازم از شرکـت سازنده سیستمها شده اند.

 • استفاده از ساز و کار مکانیزه در پاسخ به مشکلات مشتریان :

شرکت ساناسیستم با استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات تلاش میکند تا ساز و کار پاسخ گویی به مشتریان را به بهترین شکل ممکن، مکانیزه سازد تا آنان بتوانند در زودترین هنگام ممکن به مؤثرترین پاسخ دست یابند. در این روش به هنگام تماس مشتری با سیستمCall Center  پشتیبانی و بیان هر گونه مشکل، موارد در نرم افزار مرتبط ثبت و برای آن مشکل  ticketباز میشود. سپـس کارشناسـان با توجه به نـوع مشکل به بررسـی و یافتـن راه حـل (بستن ticket) می پردازند.

تمام موارد یاد شده ، در زمان بندی مشخصی انجام می شود و در هر مرحله چنانچه کارشناس قادر به حل مشکل نباشد، موضوع را با کمک کارشناسان ارشد پیگیری و حل خواهند کرد. موارد ثبت شده در نرم افزار، در تماس های بعدی مشترک قابل مشاهده خواهد بود و به حل سریع تر مشکل کمک خواهد کرد. ضمنا” در آینده نزدیک مشترک قادر خواهد بود که از طریق سایت اینترنتی مخصوص آخرین وضعیت Ticket خود را ببیند.

 • محدود نساختن دامنه پشتیبانی از خدمات :

شرکت ساناسیستم با برعهده گرفتن مسئولیت  انجام فعالیت هایی که گاه حتی در قراردادهای منعقد شده  با مشتریان از آنها صحبتی به میان نیامده است، میکوشد تا خدمات کاملی را به مشتریان ارائه کند و رضایت خاطر آنان را فراهم سازد.

 • رسیدگی به مشکلات مشتریان در کوتاه ترین زمان :

تمامی کارشناسان و نیروهای پشتیبانی شرکت ساناسیستم تلاش میکنند تا با شناسایی دقیق مشکلات مشتریان ، مشکلات آنان را در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف سازد. رسیدگی به مشکلات هر مشتری توسط یک تیم مشخص و در کوتاه ترین زمان از طریق برقراری تماس تلفنی یا مراجعه حضوری در همان روز صورت میگیرد.

مشتریان ساناسیستم :

 

سرمایه گذاری قابل توجه برای فراهم آوردن بستر ارتباطی مناسب ، بهره گیری از آخرین فناوری ها، گرد هم آوردن تیمـی متـخصص و کارآزمـوده و تـلاش شـبانه روزی و بی وقفه مدیران و کارکنان در شرکت ساناسیستم همه با هدف مهندسی نیاز مشتریان و تأمین خواسته ها و نیازهای ارتباطی آنان با بالاترین کیفیت ممکن و در نهایت جلب رضایت خانواده مشتریان این گروه انجام میشود.

این در حالی است که توسعه کلیه فعالیت ها در سطح گروه نیز با هدف توسعه توانمندی های شرکت در پاسخ گویی مؤثر و کارا به نیازهای مشتریان صورت میگیرد.

برخورداری از این نگرش موجب شده است که شرکت ساناسیستم بتواند، دامنه مجموعه استفاده کنندگان از خدمات خویش را گسترش دهد .

هم اکنون ، شرکت ساناسیستم در میان خانواده بزرگ مشتریان خود ، به کیفیت بالای ارائه خدمات ، دارا بودن تجهیزات پیشرفته ، معرفی فناوری های نوین و منحصر به فرد به بازار خدمات مخابراتی، نیروی فنی و پشتیبانی متخصص و داشتن صداقت در مقابل نیازها و خواسته های مشتریان خویش شناخته میشود.

گفتنی است ، اعضای خانواده ساناسیستم تمام تلاش خود را صرف برنامه ریزی برای دست یابی به جایگاهی بالاتر در بازار از طریق ارایه  خدماتی کاراتر و افزایش رضایت مشتریان کرده اند و برای رسیدن به این هدف با تلاشی شبانه روزی مشغول توسعه فعالیت های خویش هستند.

آشنایی با مشتریان :

شرکت ساناسیستم ، خدمات خود را به طیف وسیعی از کاربران در سراسر کشور ارایه می دهد. تلاش همیشگی گروه سانا برای ارایه خدمات با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان و کسب رضایت آنان موجب گشته است تا خانواده چندین هزار نفری مشتریان شرکت سانا دائماً افزایش یابد.

بی گمان ، تعداد بالای اعضای این خانواده پشتوانه بسیار محکم و قابل اتکایی برای سانا در ارایه خدمات مخابراتی بر پایه آخرین فناوریهای روز دنیاست. در همین راستا شرکت سانا از پیشنهادات و انتقادات مشتریان و مشترکین خود  استقبال کرده و با بررسی تمامی E-mail  و فاکس های ارسالی، خود را بیش از پیش با نظرات مشتریان خود همسو میسازد. لذا در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد یا انتقاد از شرکت سانا سیستم  با شماره فاکس 88612629-021 و یا آدرس پست الکترونیک Info@mitel.ir تماس حاصل فرمائید.

فرایند ارائه خدمات به مشتریان :

 

دیـد مشـتری مـداری حـاکـم بـر فـعالـیت هـای شرکت ساناسیستم موجب شده است تا این شرکت فرایند ارایه خدمات خود به مشتریان را به گونه ای تعریف کند که مشتریان بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهره گیری از شیوه هایی ساده به خدمات مورد نیاز خویش دست یابند.شرکت ساناسیستم هم اکنون موفق شده است برای مدیریت پاسخ گویی به نیازهای مشتریان ابزارهای سودمند نرم افزاری را در سطح سازمان پیاده سازی کند.

نظام مند ساختن مدیریت ارتباط با مشتریان و استفاده از نرم افزار CRM که توسط تیم فنی و برنامه نویسان کارآزموده سانا طراحی و تولید شده است، نمونه ای از این ابزارهاست. بهره مندی از این ابزارها سبب می شود تا مشتریان برای رسیدن به خواست و نیاز خود، کم تر دچار سردرگمی و اتلاف وقف شوند و افزون بر این ، پاسخهای منطبق بر پرسش ها و نیازهای خود را به سرعت دریافت کنند.

با استفاده از این فناوری همچنین تمام فرایندهای کاری مشتریان به صورت بدون کاغذ (Paperless) صورت مـی گیـرد کـه به خودی خود موجب افزایش توان مدیریت در کنترل فعالیت ها، کاهش زمان پاسخ گویی و افزایش دقت کارکنان شده است. همچنین به کمک این بخش از خدمات، تمامی مشتریان می توانند با مراجعه به سایت شرکت سانا از فعالیت های انجام شده در مورد سرویس خود با دقت دقیقه مطلع شوند.

در پایان لازم به گفتن است که تعدادی از مشتریان این شرکت که در سالهای اخیر اقدام به خرید تجهیزات و انعقاد قرارداد پشتیبانی کرده اند را به شما معرفی می نمائیم.

با آرزوی توفیق روزافزون برای شما مشتری گرامی.