یک عنوان درباره ما

معرفی شرکت

شرکت "سانا سیستم" با به هم پیوستن مدیرانی که نزدیک به دو دهه تجربه اجرایی در پیاده کردن پیچیده ترین راهکارهای سازمانی، شامل ارتباطات و زیر ساخت ها را دارا هستند تشکیل شده و این اهداف را در قالب های زیر عرضه میکند.

-سیستم های تلفنی سازمانی (PBX)

-سیستم های مراکز تماس (Contact Center ) 

-سیستم های کنفرانس تصویری Video Conference

- طراحی و اجرای شبکه های اعلام حریق 

-طراحی و شبکه های Data و Voice برای سازمانها 

 - طراحی و اجرای  شبکه های CCTV

بکارگیری تکنولوژی جهت ارائه خدمات به سازمان ها و شرکت ها پیچیده تر از آن است که تنها با تهیه قطعات و ترکیب آنها بتوان به آن دست یافت. تصور اینکه حتی چند دقیقه یا بیشتر ارتباطات سازمانی مختل گردد نیز نگران کننده می باشد و قطعاً این امر باعث وارد شدن  خساراتی  به  آن  سازمان  می گردد که در  برخی از سازمان ها  خسارات  وارده  تنها  مالی  نبوده و جبران  آن  میسر نمی باشد.
لذا بکارگیری تجربیات ما در شرکت "ساناسیستم" تضمین کننده فواید زیر خواهد بود:
•    تهیه سیستم ها، قطعات و نرم افزارهای مراکز تلفن و ویدیوکنفرانس به صورت مستقیم از سازنده و با گارانتی معتبر.
•    ارائه خدمات و مشاوره با هماهنگی شرکت سازنده و با رویکرد توسعه های آینده.
•    حفظ سرمایه گذاری در صورت ارتقاء سیستم ها به  صورتی که در زمان توسعه تمامی سرمایه گذاری قبلی مورد استفاده قرار گیرد.
•    استفاده از کیفی ترین تیم خدماتی و فنی موجود در زمینه مراکز تلفن و سیستم های ویدیوکنفرانس.
•    امکان اعزام کارشناسان مشتری به دوره های بین المللی شرکت های سازنده جهت دسترسی به آخرین تخصص ها.
•    ارائه بهترین قیمت های واقعی کالا و خدمات به صورتی که تخفیفات گرفته شده از شرکت های سازنده برای مشتری نیز منظور می گردد. 

در  ادامه  معرفی شرکت ساناسیستم، به  تعدادی چند از  پروژه هایی که کارشناسان این شرکت  طراح  و  مجری فنی  آن بوده اند می پردازیم:
1-  اجرا و  تحویل شبکه های تلفنی  بانک های  سپه،  پارسیان،  ملت و همچنین پشتیبانی سوئیچ های منصوبه و اجرا و سرویس و نگهداری تجهیزات ویدئوکنفرانس  در بانک مسکن طی سال های گذشته.
2- طراحی و اجرای شبکه تلفن بنادر امام،آبادان، ماهشهر، بوشهر، انزلی و نوشهر
3- طراحی و اجرای مراکز تلفن در شهرداری استان تهران، البرز و قزوین گاز استان تهران و البرز بهزیستی های کل کشور  گروه مسکن و شهرسازی کیسون وزارت صنعت،معدن وتجارت استان تهران  مجتمع مس سرچشمه و مس باهنر   شرکت سفیر آبی آرام  سازمان حفظ نباتات وزارت راه و شهرسازی-شرکت زمزم شرکت رایانه خدمات امید هواپیمایی ماهان  شرکت مهندسی خدمات صنعتی ایران خودرو شرکت خدمات هوایی صافات گاز  استان  چهارمحال  و  بختیاری شرکت  بهره برداری  نفت  و  گاز  گچساران نفت و گاز پارس  مرزبانی کل کشور  سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح شرکت کیش اسپارک  شرکت توزیع نیروی برق خوزستان سکوهای نفتی مجتمع گاز پارس جنوبی پست بانک استان تهران   شرکت سایپا سیتروئن و.....                                    
4- انعقاد قرارداد های مشاوره ای در زمینه امور شبکه و اجرای شبکه های پسیو و اکتیو در بانک های مسکن، شرکت سفیر آبی
5- طراحی و اجرای سیستم های دوربین مداربسته و اعلام حریق و سیستم های هوشمندسازی منازل و ....
6- مشاوره، اجرا و پشتیبانی شبکه های ویدیو کنفرانس در بانک مسکن، بانک ملت، بانک تجارت، سازمان هلال احمر، شرکت تتراپک، شرکت صنایع ملی مس، شرکت یکتا ترابر آسان و .......
در پایان توجه به این نکته لازم است که داشتن یک سیستم واحد که تمامی سرویس های مورد نیاز هر سازمان و یا شرکتی را به صورت یکپارچه و پایدار ارائه نماید برای هر مجموعه ای علاوه بر مقرون به صرفه بودن، سبب آسایش خاطر مصرف کننده خواهد بود. لذا در این شرکت، هدف ما ارائه بهترین کیفیت همراه با بهینه سازی امکانات و کاهش هزینه ها، همیشه در بالاترین سطح اولویت می باشد. و چرخ های توسعه به وسیله ابزارهای بهره وری پایدار می ماند. لذا در این راستا تمامی توان خود را به کار خواهیم بست.